Banner
Video Bilgiler

Balerin Topuzu Nasıl Yapılır?

Artık yalnızca sahnede değil, günlük hayatta da sıkça görmeye başladığımız balerin topuzu, şık ve modern kullanımıyla günlük hayatta tercih edebileceğiniz saç modelleri arasında. Büyük bir toka ile birlikte kullandığınızda, tam bir balerin topuzu elde edebilirsiniz. Hem uzun hem de kısa saçların kullanımı için uygun olan bu topuz, farklı modelleri ile ünlü güzellerin de tercihi. Günlük, sokak stilinin yanı sıra, kırmızı halıda ve gece dışarı çıkarken de tercih edilebilen bir saç modeli olan balerin topuzu, hem göğüs hem de sırt dekolteli abiyeler için iyi bir seçim.

Balerin Topuzu Nasıl Yapılır?

Videoda, bu topuzu nasıl pratik bir şekilde yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Peki, bu topuzu yaparken hangi malzemelere ihtiyacınız olacak?

  • Tel toka,
  • Tarak,
  • Fırça,
  • Sprey

Kullanacağınız spreyi, iyi bir markadan tercih etmelisiniz. Saçınızda, katı ve yapışık bir görünüm yaratmamalıdır. Topuzu yaparken, ilk olarak saçlarınızı at kuyruğu yaparak işe başlamanız gerekiyor. Saçların tamamını, düzgün bir şekilde toplamalısınız. Yanlardan saç çıkmasını engellemek için at kuyruğu yaparken tarak kullanabilirsiniz. Devamını uygulamalı olarak videodan öğrenebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner