Elçin Sangu Makyajı

8 Haziran 2017 94 0 0

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Elçin Sangu, dizide canlandırdığı Defne karakteri ile çok sevildi. Güzel oyuncunun bakır ve kızıl tonlarındaki saçları, ayrıca dizide kullandığı makyajı da çok beğenildi. Günlük hayatta yapabileceğiniz, doğal tonlardaki makyajını nasıl yaptığını merak ediyorsanız, cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ünlü makyöz Hamiyet Akpınar’ın geçtiğimiz yıl İstanbul Life için makyaj yaptığı Elçin Sangu’nun makyaj öncesi ve sonrası hallerini bu videoda bulabilirsiniz. Kullanılan ürünleri de videonun altında bulabilirsiniz. Elçin Sangu makyajı ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa, bu videoda bulabilirsiniz.Videonun paylaşılması yasak olduğu için sitemizde paylaşamadık.

Videoya bu linkten ulaşabilirsiniz. Elçin Sangu makyajının nasıl yapıldığı ile ilgili dilerseniz, Youtube güzellik vlogger’larından Duygu Özaslan’ın yaptığı Kiralık Aşk Defne makyajı videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Kiralık Aşk Defne, Elçin Sangu Makyajı

Tags: Elçin Sangu makyaj önerileri, Elçin Sangu makyajı, Elçin Sangu makyajı nasıl yapılır, Elçin Sangu makyajı youtube, kiralık aşk defne makyajı Categories: Makyaj
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir