Banner
Güzellik

En İyi Bölgesel Zayıflama Merkezleri İstanbul

Bazen iyi bir diyet ve yaşam biçimimizde değişiklikler yapmamıza, hatta ideal sayılabilecek bir kiloda olmamıza rağmen, vücudumuzun bazı bölümlerindeki yağlar bizi rahatsız eder. Boyuna göre zayıf tabir edebileceğimiz bir kadının bel çevresinde, can simidi dediğimiz bir yağlanma olabilir ya da basenleri geniş olabilir. Bu durumda devreye bölgesel zayıflama uygulamaları giriyor. Çeşitli yöntemler kullanılarak, belli bir bölgeyi hedefleyerek yağ yakımı sağlayan bölgesel zayıflama yöntemleri, özellikle tatile çıkmaya hazırlandığımız ilkbahar sonları ve yaz aylarında oldukça popüler. Buz radyofrekans, Soğuk Lipoliz, Lipo Lazer ve daha birçok farklı cihaz ve yöntemle yapılan uygulamalarda, daha ilk seanstan itibaren sonuç almaya başlanıyor. Peki, İstanbul’da en iyi bölgesel zayıflama merkezleri hangileri?

Estethica

Ataşehir, Levent ve Bakırköy’de şubeleri bulunan Estethica estetik merkezi; Ultrashape, Smoothshape, Kavitasyon ve Radyofrekans tedavisi yöntemlerini kullanarak, farklı ihtiyaçlara yönelik bölgesel zayıflama seçenekleri sunuyor. Bu uygulamalarda, daha ilk seansta 2 ile 10 cm arasında bir incelme sağlanıyor.

Maya Estetik

Fatih, Nişantaşı, Bakırköy, Mecidiyeköy, İstinye Park, Caddebostan şubeleri ile hizmet veren Maya Estetik, İstanbul’da en iyi bölgesel zayıflama merkezleri arasında yer alıyor. İncelme ve selülit için Ultra Kavitasyon yöntemini kullanıyor. Seanslar 20 ile 40 dakika arasında sürüyor.

EuroDerm

Kadıköy ve Ümraniye’de şubeleri bulunan EuroDerm estetik ve güzellik merkezi; kavitasyon, selülit tedavisi ve Mezoterapi yöntemlerini kullanıyor.

City Beauty

Acıbadem, Kadıköy, Bakırköy, Kozyatağı ve Suadiye’de şubeleri bulunan City Beauty, istediği bölgede incelme sağlamak isteyenler için 1 seanslık deneme uygulaması hediye ediyor. Terapi ve egzersizi birleştiren Hypoxi yöntemi ile hedeflenen bölgelerde yağ yakılmasını sağlıyor.

Belgin Akin Güzellik Merkezi

Noter Tasdikli bölgesel zayıflama merkezi, 5 seansta 2 beden incelme vaat ediyor. Her bölgeden ayrı ayrı 5-8 cm incelmek mümkün! Belgin Akin güzellik merkezi, Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banner